Knauf BP 4

Knauf BP 4 – sádrová nivelační stěrka

25 kg

Sádrová nivelační stěrka vhodná pro povrchovou úpravu samonivelačních sádrových potěrů a suchých sádrokartonových či sádrovláknitých podlah. Vhodná také pro vyrovnání podkladu v tloušťkách od 2 do 25 mm. Pouze pro vnitřní použití.

, kód: 00075108

247,00

doprava a platba
záruka: 24 měsíců
kategorie: Podlahy – betony, stěrky, nátěry, kari sítě, roxory
výrobce: Knauf

Knauf logo

Vlastnosti

Suchá maltová směs je složena z anorganických pojiv, plniv a hygienicky nezávadných chemických zušlechťujících přísad. Kvalita je trvale sledována v laboratoři výrobního závodu.

Technické údaje:

  • doporučená minimální tloušťka 2 mm
  • pevnostní třída C20 dle ČSN EN 13813
  • vydatnost: 1 pytel 25 kg / cca 3,1 m2/ 5 mm
  • spotřeba: 1,6 kg / 1 m/ 1 mm

Technologie

Firewin

Firewin

Protipožární ochrana systémem Firewin

Nejlepší ochranou proti požáru je použití stavebních prvků protipožární ochrany. Knauf nabízí kvalitní a účinné produkty či systémy, které chrání konstrukce před působením požáru, nebo jeho rozšířením. Tyto produkty a systémy nesou značku Knauf Firewin.

Protipožární řešení na bázi sádrokartonových desek nabízí Knauf již řadu let. Požadavky se ale zvyšují, a proto Knauf zavedl pro pasivní požární ochranu značku Firewin. Tato značka, která byla vytvořena speciálně pro architekty, projektanty a stavební inženýry, zahrnuje nejen deskové systémy, ale i omítky pro požadavky na různorodou požární ochranu.

Představení komplexního řešení protipožární ochrany Knauf

Pro vyšší bezpečnost

Knauf doposud nabízel protipožární řešení na bázi sádrokartonových desek. Nyní, díky aktuálním požadavkům, můžete získat daleko více: Knauf Firewin je nová značka pro pasivní požární ochranu vytvořená speciálně pro architekty, projektanty a stavební inženýry. Nová řada výrobků zahrnuje deskové systémy a omítky pro požadavky na různorodou protipožární ochranu.

Servis a know-how od odborníků

Vysoký standard a podpora zákaznického servisu Knauf se vztahuje i pro Firewin: naši odborníci se svými znalostmi požární ochrany v oblasti suché výstavby vás podpoří po telefonu, online i přímo na stavbě.

Důvěra v kvalitu Knauf

Knauf je německý rodinný podnik, který je významným hráčem a partnerem v oboru stavebnictví a jeden z předních dodavatelů stavebních materiálů na celém světě již více než 80 let. Firewin, stejně jako Knauf, je důkazem, že inovativní kvalitní produkt, hluboké porozumění zákazníkům a flexibilní servis jsou základem pro společné úspěšné podnikání v dlouhodobém horizontu. Firewin je Knauf, tak jak jste na něj zvyklí, a na který se můžete spolehnout.

Nesporné výhody pro projektanty i realizační firmy

Spolehlivá ochrana proti požáru, přesně tak, jak si přejete, je otázkou kvality. Přesto je při vašem výběru třeba počítat i s dalšími faktory: ekonomická řešení, snadné zpracování a společná podpora komplexních úkolů. Firewin je kombinací osvědčené kvality, testování a přísných požadavků na pasivní požární ochranu. Díky tomu máte jistotu při svém projektování i samotné realizaci a díky tomu se mohou majitelé budov a obyvatelé cítit v bezpečí.


Zeptejte se na to, co Vás zajímá
 sem prosím napište slovo dkgips

* Povinná pole


Zeptejte se na to, co Vás zajímá
 sem prosím napište slovo dkgips

* Povinná pole