Interiéry

Podlahy, dveře, kování
V naší vzorkové podlah a dveří naleznete spoustu dekorů laminátových, vinylových a dřevěných podlah světových výrobců: Quick-Step, Rooms a Kronotex. Dále pak interiérové dveře značek Solodoor a Vasco Doors, k nimž nabízíme kování společnosti Cobra.

Obklady – dokonalá imitace přírodního kamene
Nabízíme obkladový materiál nejvyšší kvality od slovenského výrobce VASPO Stone.

Stavební pouzdra
Od výrobců JAP a ECLISSE nabízíme kvalitní stavební pouzdra pro posuvné dveře do zděných i sádrokartonových příček.

Další produkty JAP – stahovací schody, schodiště, zábradlí
Doporučíme bezpečné, (příp. zateplené či protipožární) půdní schody. Navrhneme komplexní (individuální nebo stavebnicové) řešení pro schodiště a zábradlí pro venkovní i vnitřní použití.

Montáž
K námi nabízenému sortimentu zajistíme kompletní řešení zahrnující např. i změření vlhkosti podkladu, následné úpravě podkladu a pokládku podlahy, montáž obložkových zárubní, okenních rámů aj.

Poradenství
Poradíme s výběrem vhodného dekoru k vašemu stávajícímu vybavení, příp. doporučíme vhodnou kombinaci. Výběr dekoru podlahy nebo dveří z katalogu je vždy pouze orientační, proto doporučujeme prohlédnout si a porovnat vzorky na reálných vzorcích.

Vizualizace interiéru
Pokud byste rádi viděli, jak bude vypadat váš interiér s novou podlahou či dveřmi, nabízíme tuto možnost včetně vyfocení stávajících prostor.

_________________________________________

Otevírací doba vzorkovny dveří a podlah:
Pondělí – Pátek 7.00 – 16.00h
Sobota, Neděle zavřeno

Kontakt:
Martin Tabáček
tel.: 724 366 706
e-mail: interiery@bmsl.cz

_________________________________________

Prohlédněte si podlahu QUICK-STEP ve vlastním interiéru

Rozhodování, jaká podlaha se nejlépe hodí k vašemu interiéru a osobnosti, není žádná exaktní věda. V ideálním světě byste si několik různých podlah vyzkoušeli doma, než byste se definitivně rozhodli. Naštěstí je tu nástroj, který vám přesně to umožní. S nástrojem RoomViewer si můžete virtuálně vyzkoušet jakýkoli typ podlahy a přesvědčit se tak, že vaše konečné rozhodnutí bude správné.

 

 

Vizualizace dveří SOLODOOR ve vlastním interiéru

Abyste dosáhli designového souladu všech prvků vašeho interiéru, nabízíme vám možnost prohlédnout si všechny modely dveří SOLODOOR ve speciální aplikaci, která umožňuje volbu zárubně a také výběr typu, designu, povrchové úpravy a kování. Na závěr si můžete vytvořit také vizualizaci vámi vybraných interiérových dveří přímo v prostředí vašeho bytu.

 

 

Plánovač zábradlí PROVA ALU SYSTEM na míru

Stavebnicové zábradlí PROVA ALU SYSTEM je geniálně jednoduché a snadno sestavitelné.

Skládá se z několika málo dílů, které je možné perfektně kombinovat. Výplně zábradlí, madla a sloupky jsou k dispozici v různých provedeních. Stačí jen vybrat si z nabídky prvků a montáž může začít. Zábradlí pak nadefinujete ve 3 krocích: 1. stanovíte výplň; 2. zvolíte madlo; 3. určíte sloupek .

 

_________________________________________

 

Interiér vzorkovny

 

Před vzorkovnou

_________________________________________

 

VASPO Stone (SK)

VASPO Stone (SK)

Instruktážní video společnosti VASPO Stone (YouTube)

SOLODOOR - YouTube video

SOLODOOR - YouTube video

Video společnosti SOLODOOR (YouTube)


Zeptejte se na to, co Vás zajímá
 sem prosím napište slovo dkgips

* Povinná pole